Юридичні питання

Соціальні пільги

Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи не відмінили на сьогоднішній день, тобто на вересень 2015 року, податкову соціальну пільгу одинокій матері(150%) віком до 18 років – 913,50 гривень.Щиро вдячна за відповідь.

Законом України №80-VII від 28.12.2014 “Про державний бюджет України на 2015 рік” податкова соціальна пільга одинокій матері(150%) збережена.Детально про всі пільги можна прочитати в статті ;Права матері-одиначки; в розділі ;Юридичня поради;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.