Юридичні питання

Статус матері-одиночки

доброго дня! Скажіть будь ласка я розлучена живу одна з донькою 10р в однокімнатній квартирі елементів офіційних не отримую тільки зар.плату 1218грн. Батько у свідоцтві записаний але не живе з нами і не прописаний.Чи підпадаю я під категорію матір одиночка чи малозабезпечена сім`я і які допомоги чи виплати субсидії можу отримувати?

Ні, не підпадаєте.Детально щодо видів та порядку отримання соціальних видів допомоги читайте в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.