Юридичні питання

Страховий стаж

Добрий день! З 1 липня 2014 р вступить в силу закон про зарахування декретної відпустки до страховаго стажу жінки. Це стосується лише працюючих жінок?Як бути безробітним? Я безробітна, була на обліку в центрі зайнятості 9 місяців, зараз знялася, роботу не змогла знайти-відмовляють бо заміжня і не маю дітей. Збираюся народжувати, як мені правильно діяти в данному випадку-знову ставати на облік в центр зайнятості?

Страховий стаж зараховується тільки особам, за яких вносяться страхові внески ; відрахування.Вам потрібно або працевлаштуватись (вагітній згідно КзПП відмовити не мають права), або стати на облік до ЦЗ.
Детально читайте в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.