Юридичні питання

Сума дородової допомоги , як її вирахувати?

Доброго дня. Я звільнилася з роботи за згодою двох сторін (пропрацювала 3 роки) і дізналася що вагітна. Скажіть будь ласка, якщо я стану на облік в центр зайнятості, а потім подам документи на отримання дородової допомоги, сума дородової допомоги буде більшою? І як її вирахувати?

Матеріальна допомога в зв’язку з вагітністю та пологами для безробітних надається в розмірі 100% допомоги при безробітті, але не менше 25% (тим, хто взагалі незареєстрований в ЦЗ) від розміру установленого Законом про державний бюджет;прожиткового мінімуму;для працездатного населення..Підставою для призначення матеріальної допомоги по безробіттю є довідка державної служби зайнятості про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості, як безробітна.
Для оформлення матеріальної допомоги в зв’язку з вагітністю та пологами необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації.
;
Детальну відповідь можна отримати, ознайомившись зі змістом статей: ;ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ОПЛАТИ ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ;, ;ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ВИПЛАТА ВІДПУСТКИ В ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ (ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ ) В УКРАЇНІ;, ;Соціальні цифри бюджету 2014; розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!; або Законів України ;Про державну допомогу сім;ям з дітьми; та ;Про державну допомогу малозабезпеченим сім;ям;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.