Здоров’я дитини

Син б’ється з дітьми

У меня сын 12 лет подрался с мальчиком 11 лет. Мать это мальчика отвела в больницу чтобы проверить нет ли у ребенка сотресения (у него было только синее ухо и разбита губа). Но врач позвонил в милицию факт был зафексирован. Мама заевление подавать не будет но сказала что участковый придет просто поговорить с ребенком. Что ожидае ребенка и меня в этой ситуации. И начто может повлиять эта ситуация в дольнейшем для ребенка и меня.

Якщо ваш син постійно б’ється з дітьми, зверніться, будь ласка, до психолога за консцультацією. Усі інші аспекти потрібно вирішувати вихованням дитини.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.