Здоров’я дитини

Тест рухів плоду

Доброго дня! Напишіть будь ласка про тест рухів плода, коли починати рахувати, як правильно рахувати?
Доброго дня, шановна пані Ольго!
Дякую Вам за запитання.
 Якщо ви маєте «Обмінну  карту вагітної жінки», то там детально описано , що це за тест і його значення.
Якщо ж ні, будь-ласка, інформація до Ваших послуг:
Тести рухів плоду потрібен для контролю стану малюка у вас в череві.
Якщо рухова активність підвищена або знижена, це може свідчити щодо погіршення стану плоду і необхідності додаткового контролю або певних заходів.
Тест проводитися з 28 тижня вагітності до пологів. Кожного тижня потрібно щодня робити відмітки у спеціальній таблиці – тест рухів плоду, а під час візиту до лікаря показати йому цю таблицю.
Суть тесту полягає у тому, що починаючи з 9-ї ранку, потрібно рахувати кількість рухів дитини З 9-ї ранку до 9-ї год. вечора має бути не менше 10 рухів.. Рахувати потрібно у стані спокою, поклавши руки на живіт, Коли ви дорахуєте до 10, зробіть відмітку в графі відповідного дня напроти тієї години, якої було десяте ворушіння.
Якщо було менше 10 ворушінь протягом дня, також зробіть відмітку напроти відповідного числа в графі цього дня, але в іншій таблиці, що розташована нижче. Щодо зміни рухливості плоду потрібно практично негайно повідомити про це свого лікаря.
Є ще один спосіб тестування рухової активності: за годину повинні бути не менші три ворушіння.

Але, у будь-якому випадку, не варто робити поспішних висновків. Аналізує таблицю лікар, і лише він може робити якісь висновки.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк