Здоров’я мами

Тріщини на сосках

Добрый день! Появились раны на сосках после рождения малыша. Уже практически месяц (( Больно кормить. Есть небольшой прогресс благодаря прижиганию, но сейчас опять увеличиваются.Итак, нежная кожа. При кормлении не через насадку сосок вытянулся (это было всего 2 дня в роддоме), а одела бюстгальтер и он заломался по линии сгиба - образовались раны. Даже с насадкой ребёнок рассасывает раны не давая им зарасти. Использовала: Пурелан 100, Бепантен, зелёнку, облепиховое масло, алоэ, посыпала Стрептоцидом в таблетках. Прижигала раны Дарсонавалем (после него появилася результат небольшой, но я вместо 15 процедур делала их в течение недели). Кормлю только через насадку. Обращалась к: врачу и медсестре роддоме, семейному, гинекологу и акушерке в поликлинике. Раны выглядели так будто верх соска может оторваться. В длину до 8 мм, в глубину до 3 мм. Сейчас меньше немного. Из новых предложений по лечению: жир коровы, емульсия Дек, стрептоцидная емульсия, холодом обрабатывать сосок. Что делать? Спасибо!

Судячи з написаного, ви вже скористалися практично усіма видами лікування, причому, правильного, впритул до фізіотерапії. Нічого в лікуванні міняти не потрібно – все правильно, але потрібно вибрати якийсь один із самих дієвих препаратів, той же Бепантен чи Пурелан з фізіотерапією, тільки повним циклом.

До усього можна додати тільки одне – тимчасово перейти на годування зцідженим молоком, до загоювання тріщин. Далі – знову перейти на грудне вигодовування, спочатку з накладкою, а ще трохи пізніше на пряме грудне. При цьому, під час годування малюк повинен захоплювати ротом не сам сосок, а всю ареолу(пігментовану ділянку),  тоді він і не буде тягати ваші груди за сосок, і не буде підстав для виникнення тріщин..

Особливістю повинно бути при цьому наступне – посуд, куди будете зціджувати грудне молоко та пляшечки для годування необхідно стерилізувати, а отвір в самій сосці повинен бути дуже маленьким, щоб у малюка не виникло асоціації, що годування з соски для нього є набагато легшим, а значить – зручнішим, ніж добувати самотужки молоко з материнських грудей.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.