Здоров’я мами

Цистит при вагітності

У мене генітальний герпес, антитіла класу ІgG, від якого часто буває цистит.Зараз минув тиждень від запліднення і знову почала турбувати ця проблема. Що порадите, щоб не зашкодити майбутній дитині і покращити моє самопочуття? Дуже чекаю на відповідь.

Доброго дня, Ольго!

Дуже дякуємо Вам за запитання!

Ми радимо Вам пройти повне обстеження у свого лікаря гінеколога (можливо уролога) який повинен оцінити ваш стан здоров’я та надати рекомендації щодо вашого самопочуття та стану.

Здоров’я вам і вашому малючку!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.