Здоров’я дитини

У дитини кришаться зуби

скажите, пожалуйста, моей дочери сейчас 2,9 года, с двух лет начали сильно крошиться зубки. я сразу обратилась за помощью к специалистам. сначала нам просто выписали кальций, затем развели руками и только после моей просьбы посеребрили. почему это происходит - ничего внятно не объяснили и чем я могу помочь своему ребёнку, тоже не говорят. "а что тут сделаешь?" подскажите , как мне правильно вести себя дальше, сладкое она почти не ест, если не учитывать печенье и изюм, зубки чистим соответственно возрасту (щётка и паста для малышей). серебрили уже дважды, зубки разрушаются, а запломбировать не могут - она маленькая, не даст. по-поводу причины: она до года 2 раза переболела бронхитом (мы лежали в больнице) в первый раз был один курс антибиотиков, во второй раз было два курса подряд, т.к. было осложнение. может ли это быть причиной? и что вы посоветуете делать сейчас? спасибо

Вам потрібно знайти в Одесі хорошого дитячого стоматолога і в обов’язковому порядку обстежити стан здоров’я дитини. Причини того, що кришаться зуби, можуть бути різні: каріес, несформований до кінця імунітет, цукровий діабет. Більшість фахівців схиляється до сріблення, але потрібно  враховувати, що сріблення слід проводити на початкових стадіях карієсу і повторювати кожні 3-4 місяці, інакше позитивного ефекту не буде. А щодо солодкого, то печиво, ізюм, виноград, абрикос теж містять цукор, тому після їх вживання потрібно обов’язково прополіскувати ротову порожнину.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.