Здоров’я дитини

У дитини сльозиться око

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка у 2 місячної дитини постійно сльозиться око, супроводжується сльозотеча також виділеннями бідо-жовтого кольору, такі наче "кисельки". Лікар сказала, що це коньюктивіт - закапуємо краплями "Тобрекс"(4 дні), але ніякого ефекту. Такий стан уже 2 тижні, до того як капати краплі - робили компрес з ромашки та грудного молока.Симптомів застуди не має, поводить себе дитина добре, як звично.Що робити, і до якого спеціаліста краще звернутися крім дитяго лікаря?

Щоб точно визначити причину сльозотечі, тим більш, що наявних причин у вигляді застуди немає, вам потрібно звернутись до дитячого лікаря офтальмолога, у крайньому разі, просто до офтальмолога.

Спеціаліст-офтальмолог може перевірити прохідність сльозових канальців і визначить точно причину сльозотечі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.