Здоров’я дитини

У моего самого меньшего сына начали чернеть зубки

Здравствуйте! Меня волнует такой вопрос. У моего самого меньшего сына начали чернеть зубки,нам сейчас 1годик и 4месяца. Можно ли что-то сделать или пропадут все зубы?

Це прояви карієсу, але допомогти дитині можна. Вам потрібно в першу чергу звернутись за порадою до дитячого, підкреслюю, дитячого стоматолога.

А основні поради щодо профілактики карієсу можна прочитати в статті «Турбота про зуби дітей в різному віці» на сайті «Зростай, Малюк!» за посиланнямТурбота про зуби дітей в різному віці

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.