Юридичні питання

Управління соц.захисту

Доброго дня! На жаль,зараз я безробітна. З обліку у центрі зайнятості давно зняли. На моєму утриманні неповнолітня дитина. В управлінні соцзахисту мені сказали, що я не маю права ні на які пільги по оплаті за житло, оскільки я не можу довести, що безробітна, хоча трудова книжка в мене на руках. Те саме сказали і у ЖЕКу.Замкнене коло. Що робити?

Все може залежати від того, скільки років вашій неповнолітній дитині, чи маєте статус матері-одиначки.

  1. Зателефонувати на ;Урядову гарячу лінію; ; 0800 507;309.

Для того, щоб довести, що ви не працюєте, потрібно взяти в районному (міському) ЦЗ довідку про те, що ви не перебуваєте у них на обліку (відмовити у них в наданні такої довідки у них підстав немає).
З довідкою та Трудовою книжкою звертайтесь до УПСЗН за призначенням соціальної допомоги.
Хоча, в УПСЗН є усі підстави не призначати соціальну допомогу малозабезпеченій сім;ї, тому що Ви не працюєте, хіба що, як матері-одиначці, але такий статус теж потрібно отримати.
Детально почитайте в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.