Здоров’я дитини

Утворення на голові

У мого синочка з народження маленька гульочка (як шарик) на голові з лівого боку, на потилиці. Вона не більшає і не меншає. На огляді у терапевта не звертали на це увагу, а я і не робила на це акцент. Що це може бути, тому що останнім часом почала переживати.

Якщо ця «гулька» не має ніяких тенденцій ні до зменшення, ні, тим паче, до збільшення, це може стати заспокійливим посилом для Вас. Але я порадив би Вам звернутись за консультацією до хірурга та дерматолога, щоб точно встановити діагноз та, у разі необхідності, виробити спільний план дій, а можливо і лікування. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.