Юридичні питання

В які терміни видається лікарняний лист на до- та післяпологову відпустку.

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, в какие сроки женская консультация обязана выдать мне больничный, связанный с декретом, если все необходимые документы уже имеются в консультации? Ситуация состоит в следующем - больше недели назад подала все необходимые документы своему врачу, однако по ее словам моя карточка уже больше недели лежит у заведующей на подписи, и заведующая до сих пор больничный не подписала....Существуют ли какие-то сроки в женской консультации, в течении которых они обязаны выдать мне больничный? Заранее большое спасибо.

Лікарняний лист видається на 30-тижні вагітності, коли наступає час іти у відпустку. В любому випадку кількість днів декретної відпустки у разі фізіологічної вагітності складає 126 днів (70 до та 56 – після пологів). Якщо внаслідок затримки з боку ЖК виникають проблемні питання на роботі звертайтесь до суду або прокуратури прав на затримку оформлення відпустки у лікарів немає.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.