Юридичні питання

В якому розмірі будуть нараховуватись дородові і після родові виплати?

перебуваю на обліку в РЦЗ з травня 2013р., на даний час без соціальних виплат по безробіттю. В якому розмірі будуть нараховуватись дородові і післяродові виплати і щомісячні декретні до трьох років?

Виплати безробітним вагітним, які не отримують допомогу по безробіттю вираховується з величини 25% прожиткового мінімуму для працездатного населення.У випадку народження дитини після першого липня 2014 допомога при народженні дитини складає 41280 грн, з яких 10320 грн виплачується одноразово,а решта виплачується рівними сумами протягом 36 місяців.
Окремих виплат на дитину до трьох років після першого липня 2014 року не передбачено.
Детально читайте в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.