Юридичні питання

В який термін повинні виплатити кошти за лікарняним листом в звязку з вагітністю та пологами?

В який термін повинні виплатити кошти за лікарняним листом в звязку з вагітністю та пологами?

Допомога по вагітності та пологах виплачується одразу за весь період декретної відпустки в найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений на підприємстві для виплати зарплати (частина 2 ст. 52 Закону № 2240).Більш детально щодо виплат по вагітності та пологах та їх нарахування в статті “ДЕЯКІ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВИПЛАТОЮ ДОПОМОГИ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ” розділу “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.