Здоров’я мами

Вагітність 39 тиждень – гострики.

Доброго дня! Я вагітна, вагітність перша, почався 39 тиждень і я зустрілася з такою проблемою - у мене виявилися гострики. Що мені робити? Чи можуть вони мені і моїй дитині зашкодити при пологах? Мій лікар порадила допримуватися строгої гігієни і їсти гарбузове насіння. Але я переживаю що не зможу позбутися цього до пологів. Що порадите?

Наразі порада Вашого лікаря є дуже слушною – суворе дотримання особитої гігієни є практично запорукою здоров’я вашого малюка.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.