Юридичні питання

Вагітність та ЦЗ

якщо ставати безробітній вагітній в центр зайнятости,чи потрібно повідомляти спеціаліста про вагітність?

Так, потрібно повідомити про свою вагітність. Вам не мають права відмовити у постановці на облік в ЦЗ, якщо термін вагітності дозволяє ЦЗ підшукати вам місце для працевлаштування.Детально в статті “Витяг з кодексу законів про працю – Праця жінок” (ст. 174-186, розділу “Юридичні поради” на сайті.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк