Здоров’я мами

вагітність

Доброго дня, шановні фахівці, після постановки на облік з оглядом гінколога та УЗД почалися ниючі болі в низу живота і коричневі виделення в маленьких кількостях. Що мені робити? До того себе почувала відмінно. На узд загрози і відшарування не виявили.

Дякуємо за ваше запитання. Нерідко після огляду лікаря -гінеколога та взятті їм мазка з цервікального каналу, у  жінок може з’явитися невелика кількість виділень темно- коричневого кольору.

Це не погрожує вашому здоров’ю і здоров’ю вашого малюка.

Щасливої Вам вагітності та легких родів

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.