Здоров’я мами

Відчуття оніміння та поколювання в пальцях рук

34 неділя вагітності, почала німіти рука. З жіночої консультації дали направлення до нервопатолога. Там мені виписали таблетки олфен-50 і уколи диклоберл.
в інструкції я вже вдома прочитала що ці препарати противопоказані в третьому триместрі вагітності.
Що робити??Лікуватися чи ні?
Олфен 1таб. в день, 7 днів. Уколи 1 курс 5 днів.

Відчуття оніміння та поколювання в пальцях рук відзначає близько четверті вагітних

Причинами цього можуть бути: перевтома, надмірна кількість рідини в організмі,надмірна вага тіла, неправильне положення рук під час сну, остеохондроз хребта.

Виходячи з цього, Вам і потрібно вживати заходів щодо зменшення впливу зазначених причин: частіше відпочивати, контролювати кількість випитої рідини та свою вагу, під час сну намагатись «вмощувати» руки в зручне положення.

Після пологів всі ці скарги зазвичай проходять.

Приймати зазначені Вами ліки я б все-таки радив тільки у разі, коли користь від них переважає можливу шкоду від їх вживання.

В даному випадку можна спробувати скористатись порадами з статті «ОНІМІННЯ ТА ПОКОЛЮВАННЯ В ПАЛЬЦЯХ РУК (СИНДРОМ «КАНАЛУ ЗАП’ЯСТКА») на сайті «Зростай, Малюк»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.