Здоров’я мами

Відчуття оніміння та поколювання в руці

Подскажите, пожалуйста, что делать....по ночам "немеют" пальцы рук (началось с 28-29 недели беременности, особенно "немеет" левая рука, бывает что через каждых 2 часа просыпаюсь из-за этого....Сейчас 30-я неделя, иногда днем случается...Насколько это опасно и какие последствия могут быть? Гинеколог говорит, что такое бывает из-за недостатка кальция. Правда ли это? Не может ли это быть связано с болью в спине, скалиозом?
Доброго дня, шановна пані Оксано.
Відчуття оніміння та поколювання в руці в принципі, якщо у Вас є сколіоз, може бути одним з його проявів.
Якщо ж ні, то це все-таки пов’язане з вагітністю, до того ж Ви і вже на 30 тижні, це також має свій внесок в виникнення таких відчуттів.
Плід збільшується, росте і збільшена матка давить на хребет – звідси такі неприємні відчуття.
З метою їх зменшення Вам спочатку можна спробувати вибирати таке положення тіла, за якого ці відчуття або зменшаться, або зникнуть взагалі.
Але, в першу чергу, Вам потрібно проконсультуватись у лікаря невролога за місцем проживання.
Тільки не займайтесь, будь-ласка, самолікуванням.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.