Здоров’я мами

Відлучення від грудей.

Моєму сину 1 рік 1 місяць,важить 12,5 кг, але крім грудного молока майже нічого не їсть (може відкусити хліба, яблуко...оце і все).Чи варто відлучати його від грудей? Чи втрата апетиту може залежати від активного росту зубів (має 13 зубчиків і "на підході" ще три)?

Ні, вданому випадку відлучати від грудей не варто. Потрібно тільки ввести в раціон хлопця прикорм. Практично на цей віковий період вже, щонайменше, три годування повинні бути замінені на прикорм. З порядком його введення та продуктами прикорму детально можна ознайомитись на сайті «Зростай, Малюк!».

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.