Юридичні питання

Відпускні і декретні

Добрий день! Я вчитель у школі з навантаженням 21 годин. Зараз я на четвертому місяці вагітності, з відпустки вийшла на роботу 18 серпня. У декретну відпустку виходити 12 листопада. Скажіть будь-ласка, чи маю я право приєднати до декретної щорічну тарифну відпустку вже за новий робочий рік та оформити її на вересень-жовтень .Бухгалтер говорить, що ще не напрацювала. Вірніше положено лише 10 днів. Чи це так? Дякую за відповідь!

NULL

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.