Юридичні питання

Відпустка

Здравствуйте! Подскажите, работаю в гос.структуре уже более 4 лет(ставка 1378 грн), в декретный отпуск уходить в конце апреля. Хочу в феврале взять оставшиеся 12 дней отпуска за 2015 год и перед декретным, уйти на 24 дня отпуска за 2016 год(за период работы с августа 2015 по август 2016). Вопросы: могу ли я получить полный отпуск за 2016 год или мне посчитают количество дней за отработанное время? Могу ли получить в полном обьеме деньги на социально-материальные вопросы и оздоровительные(и то, и то получала каждый год), помимо отпускных денежных средств? За какой период работы мне насчитают декретные выплаты и как правильно их насчитать?

Відповіді на ваші питання знаходяться в статтях “Ще раз про декретну відпустку”, “відпустка до пологів і після” та “Порядок надання соціальних відпусток (Закон України (Про відпустки)”.Щодо соціально-матеріальних питань та оздоровчих, пишіть заяви, все вирішується на рівня працедавця.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.