Юридичні питання

Відпустка по догляду за дитиною, оформлення

Працівник знаходиться у відпусці по догляду за дитиною до трьох років ( в 2015 буде три роки), а сьогодні принесла листок непрацездатності , що з 14.04 по 18.08.14 звільнена від роботи (126дн).... Я сама нещодавно вийшла з дикр. відпустки і важко самій розібратися :( ...На її місце нікого не брали, але за такою посадою було два працівники, і той другий працівник має на данний момент ставку 1250грн. Як мені правильно все розрахувати???? Підскажіть будь ласка!

Якщо жінка на момент початку лікарняного по вагітності та пологах знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного або 6-річного віку, жінка надає цей лікарняний у бухгалтерію установи і отримує лікарняні, як звичайно.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.