Здоров’я мами

ВМС в шийці матки

Добрий день. Мені 28 років я на 27 тижні вагітності. Мені ставлять Краєве предлежання плаценти попередньо і ВМС в шийці матки. Поставили мені спіраль коли я вже була вагітна (8 неділь). Скажіть будь ласка, що мені чекати і як берегтись? У мене це третя вагітність. Аналізи в нормі, гемоглобін 110, п`ю вітаміни Пренатал вітрум.Інколи падає тиск до 80/50 пульс 113. Старшій доньці 7років, а молодшій 1рік 4 місяці.

Це дуже добре, що перебіг вагітності у вас проходить без ускладнень.

Але в подальшому потрібен більш ретельний контроль з боку  лікаря, тому що ВМС є інородним тілом в матці і може стати однією з причин передчасних пологів.

Потрібно уточнити, де у Вас збираються приймати пологи – в райцентрі чи обласному перинатальному центрі.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.