Здоров’я мами

Выделения из влагалища

Здравствуйте! У меня такая проблема: я на 11 месяце беременности и меня беспокоят выделения из влагалища с самого начала беременности. Сначала выделения были творожистыми, мазок в поликлинике на кандидоз ничего плохого не показал. Сейчас выделения стали гнойной консистенции, желтовато- зеленовато цвета с резким запахом. Врач ничего по этому поводу не говорит, сказал, что все равно лечить пока ничего нельзя. А я очень переживаю по этому поводу. Подскажите пожалуйста, что делать и куда обращаться за помощью?

Вимагайте направити вас до обласного перинатального центру для встановлення точного діагнозу та лікування, звертайтесь до головного лікаря міської чи районної лікарні(чия ЖК) – за описаною вами картиною дуже нагадує бактеріальний вагіноз.

І ще одне, я все-таки думаю, що у вас 11тиждень вагітності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.