Здоров’я мами

Виділення після статевого акту

Добрый день. Подскажите пожалуйста. У меня 7месяц беремености, каждый раз после полового акта у меня идут обильные выделения с половых путей.Что это может быть и не грозит ли это ребенку?

 

Виділення після статевого акту можуть бути фізіологічними (цервікальний слиз, надлишки сперми) або патологічними. У такому разі вони є симптомом інфекційного захворювання і вимагають обов’язкової консультації лікаря.

 

Так, у разі виділень після статевого акту,  що мають неприємний запах протухлої риби, ймовірна присутність хламідіозу або трихомоніазу. Зазвичай, даний симптом супроводжують ще й  інші: свербіж, печіння статевих органів, поява дрібної висипки або почервоніння.

 

Зазвичай найбільш інтенсивні патологічні виділення присутні у жінок, у чоловіків же вони часто мізерні. Особливо вираженим даний симптом стає при гонореї, однак при інших захворюваннях така реакція з боку чоловічого організму може і зовсім відсутні. У жінок часто спостерігаються сирнисті біли, що супроводжуються болем при інтимній близькості. Як правило, це свідчить про наявність молочниці.

 

Кров’янисті виділення після статевого акту можуть вказувати не тільки на венеричне захворювання, але і на пошкодження шийки матки. Уточнення діагнозу і призначення терапії в кожному конкретному випадку повинен проводити лікар. Діагностичні заходи мають на увазі не тільки огляд, але і взяття мазка у чоловіків з уретри, у жінок – з піхви, проведення ПЛР тощо. 

 

Перші патологічні зміни повинні стати приводом для негайного звернення до кваліфікованого фахівця. При самолікуванні або ігноруванні тривожних ознак мабуть поширення запального процесу на інші органи, тому зверніться до свого лікаря за консультацією. Консультація в такому разі зазвичай носить і рекомендаційний характер: часто у деякої корекції потребує спосіб життя, звичок в інтимній гігієну тощо.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.