Юридичні питання

Види допомоги для приватного підприємця

Я приватний підприємець, що призупинив діяльність 9 місяців назад, а зараз я на 6 місяці вагітності (тобто доходів у мене немає жодних). А чоловік працює за мінімальну зарплатню. Які види допомоги ми можемо отримати, і коли ми можемо починати збирати документи на оформлення допомоги - до пологів щось може бути чи все після пологів?

До пологів:Якщо застрахована особа – суб’єкт підприємницької діяльності у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку не може провадити підприємницьку діяльність та сплачувати страхові внески до Фонду, вона повинна припинити підприємницьку діяльність, знятися з обліку у Фонді та звернутися до органу праці та соціального захисту населення за призначенням відповідної допомоги як незастрахована особа, про що робочим органом Фонду видається довідка із зазначенням дати зняття її з обліку.
Інші види соціальних допомог, передбачених законодавством України, усі громадяни України отримують в повному обсязі. Більш детально в статтях розділу “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк