Юридичні питання

Вихід на роботу під час відпусти по догляду за дитиною

Доброго дня!Підскажіть я знаходжусь у відпустці по догляду до трьх років!пішла в дикрет з дикретного місця постійна працівниця виходить в серпні 2014р а нам лише 1,8 буде 1.мене звільнять якщо я не вийду?2.а якщо вийду?3.коли потрібно виходити?4.якщо я хочу запланувати другу мені потрібно виходити на роботу?5.якщо я зараз вийду на вільне місце я через скільки днів можу піти в той же дикрет?

Вас ніхто немає права звільнити, читайте КЗПП, ст. 174-186 та закон України “Про відпустки”.Практично вирішення усіх інших питань залежить від того, як Ви працевлаштовані, за яким видом строкового договору. Для того, щоб спланувати нову вагітність не обо’язково приступати до роботи.
Почитайте також, будь ласка, уважно статті розділу “Юридичні поради” на сайті “Зростай Малюк” стосовно поставлених запитань – там є практично усі відповіді.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.