Юридичні питання

Виплата аліментів у добровільному порядку

Допоможіть будь ласка розібратись у ситуації. Ми зчоловіком виховуємо трьох дітей. Перший син у мене від першого шлюбу і його батько сплачує нам аліменти у добровільному порядку. Я знаходжусь у декретній відпустці, чоловік тимчасово не працює. Звернулась до УПСЗН для оформлення допомоги по догляду за дитиною до трьох років за доходами і наткнулась на стіну. По доходах допомога повинна нараховуватись, однак я не можу надати підтверджуючу інформацію, щодо аліментів. Що робити в такому випадку?

Допомога по догляду за дитиною до трьох років усім нараховується у розмірі не менше 130 грн.Для отримання допомоги у збільшеному розмірі потрібно надати довідки щодо усіх доходів сім*ї, до яких враховуються і аліменти. Аліменти Ви ж отримуєте на якійсь підставі, а значить повинне бути і підтвердження цьому. До того ж нарахування допомоги малозабезпеченій сім*ї не проводиться, якщо працездатний член сім*ї не парцює.
Детально читайте на сайті зростай Малюк в розділі Юридичні поради.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.