Юридичні питання

Виплата буде як на першу, чи як на другу дитину?

Dobru'u den. Y mene e 3 putannia: 1- y mene e vid pershogo shliuby 18na dochka. Dryga dutuna rodulasia za kordonom y drygomy shliubi. Vuplata byde iak za pershy dutuny chu vje iak za drygy??? 2- drygi'u dutuni zaraz 11 misiatsiv, oformliaemo dokymentu.Chu mojluve prupunennia vuplatu po iaki'us pruchuni, iaksho zaznachenux problem y simi nemae, dutuna ykrainka i sposterigalasia y zakordonnogo pediatra??? 3- naiavnist dutunu na Ykraini oboviazkova???

Причина неоформлення допомоги при народженні дити та проживання за кордоном одна неможливість здійснення контролю за використання допомоги, що за Законом є власністю дитини.Детально можна прочитати в статті ДОПОМОГА ПО НАРОДЖЕННЮ ДІТЕЙ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ в розділі Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.