Юридичні питання

Виплата декретних на підприємстві

Доброго дня, справа в тому що я вийшла у дектер ще 27.02.2014, сьогодні вже 03.04.2014 але виплати підприємство так і не здійснило мотивуючи це тим, що фонд соц. страху ще не перерахував кошти у звязку із ситуацією у країні.Хіба такі дії є правомірними?

Ні, такі дії не є правомірними. Ви можете звернутись на Гарячу лінію ФСС ТВП України або КМ України, телефони яких є в статті Телефони Гарячих ліній розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк або звернутись з позовом до суду на несвоєчасну виплату коштів за до- та післяпологову відпустку.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.