Юридичні питання

Виплата допомоги по догляду за дитиною до трьох років буде продовжена тільки тим сім’ям, де народилась перша дитина

Скажите,тем кто родил до первого июля этого года будут платить 130грн?второму ребёнку 1,3 года,старшему 10 лет,получала 130 и по доходам,муж не работает.как теперь жить всем на 1012,50????

Ну, щодо того, як прожити – питання на Урядову Гарячу лінію – 088 507 309.Тепер по змісту: виплата допомоги по догляду за дитиною до трьох років буде продовжена тільки тим сім*ям, де народилась перша дитина, тільки після виповнення першій народженій дитині віку 2 роки у сімі 130 грн.
Якщо Ви хочете оформити допомогу малозабезпеченій сім*ї потрібно, щоб чоловік працевлаштувався офіційно хоча б на пів ставки або став на облік до ЦЗ. Є інший варіант Ви виходите на роботу, а чоловік оформлює відпустку по догляду за дитиною до трьох років.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.