Юридичні питання

Виплата допомоги по прописці

Доброго дня. Підскажіть будь-ласка. Я проживаю в с. Чорнобаївка Херсонської області тут і стою на обліку в лікарні по вагітності. але маю прописку в Херсоні там і стою в центрі зайнятості по безробіттю. Куди мені звертатися щоб виплатили мені соціальну допомогу перед пологами, які документи мені потрібні і в якому розмірі я отримаю допомогу. Мені видали довідку за формою № 147 і написали що я проживаю в с.Чорнобаївка, за місцем прописки я не проживаю. З якими проблемами я можу столкнутися в цьому випадку?

Для оформлення до- та післяпологової відпустки Ви можете звертатись до УПСЗН як за місцем постійного проживання, так і по місцю реєстрації. Крім довідки ф.147/о потрібно також надати довідку про те, що Ви перебуваєте на обліку в ЦЗ. Нарахування будуть проводитись з допомоги по безробіттю.Детально в статтях розділу “Юридичні поради” на сайті “Зростай Малюк”.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.