Юридичні питання

Виплата лікарняного

Зарахована на підприемство 11,09,13 року, з 16,10,13р по29,03,14року перебувала на лікарняному листі.Виплати за вересень нараховано 3835,56 утримано 692,70 сума до виплати 3142,86.Виплати за жовтень нараховано 2257,75 утримано 407,75 сума до виплати 1850,00.Яка буде місячна сума виплат лікарняних.

Перепрошую, але розрахунком виплат ми не займаємось. Стосовно їх розрахунку можна дізнатись з статей розділу “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.