Юридичні питання

Виплата лікарняних за до- та після пологову відпустку найманим працівникам

Моя наёмная работница была на больничном в июле. Соцстрах перекинул мне свою часть суммы за больничный в сентябре, а я перекинула эту сумму на карточку наёмной работницы. Подскажите, пожалуйста, как мне правильно отразить эту сумму больничного листа в книге по зарплате? Наёмная работница ушла в декретный отпуск с 10.10 и 10.10 она принесла больничный лист. В какой срок я обязана начислить и выплатить ей сумму по больничному.

Виплата лікарняних за до- та після пологову відпустку найманим працівникам. Виплата таких коштів згідно законодавству проводиться у перший же виплатний період після надання лікарняного листа. Нарахування і виплат а у Вашому випадку, повинні бути проведені протягом 10 днів після надання лікарняного найманою працівницею. У книзі реєстрації виплати заробітної плати це необхідно зареєструвати згідно вимог Інструкції про порядок надходження, обліку та витрачання коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.