Юридичні питання

Виплата підвищеної допомоги після народження дитини

Доброго дня..)Я родила дитину в липні,подали документи на виплату на другий день після родів!гроші получила у вересні 10 000!Потім в жовті я подала документи на підвищену допомогу...здавала довідки про доходи сімі!! Їх прийняли...Кожного місяця плучала по 130 і 810..!А з січня я получаю 810 і 828...828-це вже збільшена допомога...але чому вони почали нараховувати з січня якщо я подавала документи в жовтні????

Це питання потрібно поставити в УПСЗН за місцем отримання допомоги.Але перед цим прочитайте, будь ласка, уважно два Закони України: Про державну допомогу сім*ям з дітьми та Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім*ям.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.