Юридичні питання

Виплата за першу дитину

Доброго вечора!!! Хотіла б у вас запитати на нахунок виплат на дитину (в сумі 30 тис. для першої дитини). В момєму місті пішли такі слухи що в соц.захисті вже не приймають документи на ту допомогу. так як її відміняють. Скажіть будь-ласка чи це так???

Я, наразі, чутками не користуюсь та не надаю відповідей на їх підґрунті, тому відповіді на Ваше питання у мене немає.Поставити питання щодо припинення чи подовження виплат соціальних допомог можна на Гарячій лінії КМ України.
ЇЇ телефон можна знайти в статті Телефони гарячих ліній в розділі “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.