Юридичні питання

Виплати декретних

В декреті я з 19.09.13р. Лікарняний листок здала 25.09.13р. Розрахунковий листок отримала 01.10.13р., де вказана сума декретних. Грошей ще нема. Коли я повинна їх отримати по закону? І куди звертатася, якщо мої права порушено?

Згідно із статтею 52 Закону N 2240 документи для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах розглядаються не пізніше десяти днів з дня їх надходження, про що комісією (уповноваженим) із соціального страхування на підприємстві приймається рішення про призначення матеріального забезпечення. Виплачується допомога по вагітності та пологах одразу за весь період декретної відпустки в найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений на підприємстві для виплати зарплати. (частина 2 ст. 52 Закону № 2240).У разі несвоєчасної виплати (невиплати) коштів за до- та післяпологову відпустку звертайтесь до районних (міських) Фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП) за місцем проживання (реєстрації).
Телефон Гарячої лінії Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України (ФСС ТВП): 0 800 501 892.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк