Юридичні питання

Виплати для ФОП

Доброго дня. Я є зареестрована як ФОП, на спрощеній системі 3 категоріі, чи повинна я отримати виплати в звязку з декретною відпусткою?

Якщо ви сплачували ЄСВ, то звичайно, можете.Закон від 08.07.2010 №2464-VI (Документ;2464-17 чинний, поточна редакція Редакція від 07.01.2016.
Стаття 4. Платники єдиного внеску – фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування;
Пункт 4 частини першої статті 4 із змінами. На сайті, в розділі “Юридичні поради” є статті щодо оформлення виплат ФОП.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк