Юридичні питання

Виплати із соц. страха

доброго дня. скажіть будь ласка. я у декретній відпустці з 20. 01.2014, працюю в Хмельницькому національному університеті, лікарняний подала вчасно і навіть отримала виписку про нарахуванння декретних, але до цьго часу ніяких коштів на мою картку не надійшло.на моєму утримані знаходиться непоснолітня дитина (10 років), чоловіка я не маю. інших доходів також не маю. майже 2 місяці я і дитина не маємо коштів на нормальне існування. скільки ще мені чекати виплат із соц. страха? куди звертатись і що робити? в березні плануються пологи. треба предбати необхідні речі для пологів і малюка, що мені робити?

Виплата коштів за до- та післяпологову відпустку дійсно проводиться за рахунок коштів ФСС ТВП, Кошти повинні бути виплачені в перший же виплатний період після нарахування.Тому потрібно звернутись спочатку до міського(районного) фонду, а після цього зателефонувати до ФСС ТВП України або на Гарячу лінію КМ України.
Більш детально можна прочитати та дізнатись зазначені телефони в статтях “УМОВИ НАДАННЯ І ТРИВАЛІСТЬ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ” та “ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ; в розділі Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.
У разі відсутності реакції Ви можете подати скаргу до суду на дії ФСС на підставі статті 52 Закону 2240.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк