Юридичні питання

Виплати на дитину

Доброго дня, підкажіть мені будь-ласка, я не працюю, вагітна на 4 місяці, мене цікавить чи буде мені виплачуватись допомога чи ні, чи варто влаштуватись на роботу (хоча навряд мене зараз хтось прийме), чи може центр зайнятості мене прийняти. Допоможіть розібратись, а тоя геть заплуталась, бо офіційно я вже не працюю десь близько 2 років, а зараз у мене неофіційна робота... Дякую

Якщо Ви маєте на увазі кошти за до- та післяпологову відпустку, у нас учі вагітні мають право на їх отримання.Різниця тільки в розмірі виплат. Працюючі жінки отримують одні кошти, що обраховуються , виходячи з їх заробітної плати ті, перебуваючі на обліку в ЦЗ з розрахунку допомоги по безробіттю, а вагітні, які не працюють і не перебувають на обліку в ЦЗ -25% прожиткового мінімуму для працездатного населення.
Детально читайте, будь ласка, в статтях розділу “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.