Юридичні питання

Виплати по догляду до трьох років припинені , за винятком виплат по догляду за першою дитиною.

В мене дитина народилася в 2011 році. В травні зробила перерахунок дитячих до 3-х років та отримувала по 800 грн, чому в липні я отримала тільки 130 грн??? Адже їх відмінили тільки для народжуваних після 1 липня, так вони будуть враховані в 41280 грн.???

З першого липня 2014 року виплати по догляду до трьох років припинені , за винятком виплат по догляду за першою, підкреслюю, першою дитиною, у разі досягнення нею віку двох років.Усі інші види соціальних допомог: одиноким матерям, малозабезпеченим сім*ям лишились чинними. Детально в статтях розділу “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.