Юридичні питання

Виплати по догляду за другою дитиною віком до трьох років припинені з 01.07.2014 року

Перша дитина народилася 11.07.2011 р., друга 02.12.2013р. До 11.07.2014р. знаходилася в відпустці до 3-років першої дитини та отримувала 130,00 грн допомоги, а з 12.07.2014 р. є наказ на відпустку по догляду за другою дитиною до 02.12.2016 р. Коли я звернулася в управління праці, то мені відповіли, що з 1.07.14 виплати по 130,00 грн відмінили, а це означає, що я не маю права на зазначені виплати і ніякого перерахунку з доходів (через кожні 6 місяців) не буде. Чи правильно це?

Виплати по догляду за другою дитиною віком до трьох років дійсно припинені з 01.07.2014 року, допомогу при народженні на другу дитину повинні продовжувати виплачувати. Зверніться до УПСЗН за перерахунком доходів. Якщо доходи Вашої сім’ї має статус малозабезпеченої, ви маєте повне право подавати документи на отримання допомоги, як малозабезпечена сім’я.Але потрібно в обов*язковому порядку, щоб працездатні члени сім’ї (чоловік) працювали офіційно.
Детально в статтях розділу “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.