Юридичні питання

Виплати по догляду за дитиною до 3 років

Доброго дня.Скажіть будь ласка, чи призначаються жінці якісь виплати протягом трьох дикретих років? Я працюю. Отримала виплати у звязку з вагітністю і пологами, мені зрозуміло про соц. допомогу для кожної жінки від соцбезу. Але чи мені виплачуються ще дикретні поки дитина не досягла 3 років? Якщо так, то хто їх виплачує (місце праці чи соц. захист чи ще хтось) і що потрібно, куди звертатись щоб їх отримати. Дякую за допомогу.

Призначають та виплачують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку органи праці та соціального захисту населення за місцем проживання особи, яка фактично доглядає за дитиною (ст. 5 Закону №2811). Ці органи мають право перевіряти обґрунтованість видачі і достовірність документів, поданих для призначення допомоги, перевіряти матеріальний стан сімей з дітьми.
Перелік документів для отримання допомоги по догляду за дитиною;
Для отримання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку органам праці та соціального захисту населення надаються такі документи:
– заява матері (батька) складається за формою, затвердженою Мінпраці;
– копія або витяг з наказу (розпорядження) роботодавця про надання відпустки;
– копія свідоцтва про народження дитини;
– копія трудової книжки матері (батька);
– довідка з місця навчання для учнів;
– довідка про те, що виплата допомоги по безробіттю або матеріальної допомоги по безробіттю не проводиться ; для непрацюючих осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості;
– копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця для осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.