Юридичні питання

Виплати за січень

Доброго дня скажіть будьласка коли будуть виплачувати дитячі гроші за січень місяць,дзвонила в соц захист там завжди занято Львівська обл м Моршин Дякую

Шановні матері, я медичний радник громадської організації і свої відповіді надаю вам на підставі законодавчих документів. Чому урядові чи обласні організації не забезпечують дотрмання термінів своєчасності виплат, я теж не знаю.
Для того, щоб ви самостійно могли поставити таким організаціям запитання, на сайті є стаття з назвою “КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ У РАЗІ НЕСВОЄЧАСНОЇ ВИПЛАТИ РІЗНОГО ВИДУ ДОПОМОГ, А ТАКОЖ СВОЄЧАСНОСТІ ТА ЯКОСТІ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ”.
Будь ласка, уважно читайте телефонуйте.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.