Здоров’я мами

Випинання пупка

Доброго дня! Я Катя, мені 29 років я на 26 неділі вагітності! Питання в тому що декілька днів тому мій пупок з однієї сторони випуклий а був гладенький! Може варто піти до лікаря! Підкажіть!

Доброго дня, пані Катерино!

Випинання пупка може з’явитися в третьому триместрі вагітності (раніше 37-го тижня) і зв’язано, зазвичай, із загальним розм’якшенням сполучних тканин організму і підвищенням тиску в черевній порожнині, а також з перерозтягненням  передньої черевної стінки, шкіри живота.

Якщо воно не викликає у Вас якихось особливих чи помітних змін у відчуттях вагітності, про це потрібно сказати своєму лікарю під час чергового візиту, але якщо це супроводжується змінами у самопочутті, підвищеною активністю плода – слід практично негайно звернутись до лікаря.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк




Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.




*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.