Здоров’я мами

Висипання і зуд при вагітності

Доброго дня. Вагітність 39 тижнів та 4 дні. Декілька днів тому в ділянці живота (від лобка до пупка) по розтяжках пішло висипання, яке зудить. Згодом почали зудіти руки та ноги (прищики вдвічі менші ніж на животі, схожі як пожалилась кропивою).. З кожнім днем зуд дошкуляє все більше. Була у лікаря гінеколога на прийомі, та сказала, що якась алергічна реакція. По пораді лікаря, мажу тіло дитячим кремом та протираю відваром з трави шалфею та ромашки. Покращення не відчуваю. Чи не могли б ви порадити, ще який дієвим метод для позбавлення від зуду ? ( з препатів користуюсь лише вагінальними таблетками " Колпосептин" ). Дякую.

Колпосептин теж може давати алергічні реакції, а ще Вам потрібно проконсультуватись у дерматолога

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.