Здоров’я мами

Виявили стафілокок.

Доброго дня! В мене термін 36 тижнів вагітності,виявили стафілокок у носі 10*3? Закладеності носа немає і не було.Простудними не хворіла. Чи варто негайно лікуватися,дитинці не зашкодить?

Наявність стафілокока в організмі може просто свідчити про носійство стафілокока, а якщо показники високі – це говорить про захворювання, викликані цим самим стафілококом. Наявність стафілокока може також говорити не просто про загрозу для вашого здоров’я і здоров’я вашої дитини, а й про сукупність деяких захворювань. 

Враховуючи Вашу вагітність, відмінною профілактикою буде просте дотримання особистої гігієни, необхідно дотримуватися порядку і чистоти в будинку, робити вологе прибирання, провітрювати приміщення, якомога більше гуляти на свіжому повітрі, намагатися більше рухатися і по можливості ходити пішки.

Лікуватись потрібно не антибіотиками,  а просто прополощіть горло содовим розчином і закапайте ніс розчином хлорофіліпту.

 

Обовязково порадьтеся зі своїм лікарем-гінекологом

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.